Розмитнення водного транспорту в Україні
Бажаєте придбати водний транспорт з іншої країни, але не знаєте тонкощів всієї процедури? Розмитнення парусної яхти в Україні та інших видів водного транспорту - популярна тема серед українців. Компанія COMFINANCE UA знає весь процес як ніхто краще. Ми працюємо на ринку України більше 7 років, тому пропонуємо професійну підтримку по розмитненню будь-якого виду транспорту. Ви можете замовити вартість прорахунку у наших експертів, після чого вони з точністю до 95% прорахують приблизну суму водного транспорту з урахуванням розмитнення.
Розмитнення човнів в Україні може затягнутися до декількох місяців при відсутності знань і досвіду. Практика показує, що самостійний спосіб вимагає від людини значних часових, матеріальних і моральних втрат. На жаль, існують випадки, коли водний транспорт при виявленні невідповідностей просто не допускається на території країни резидента.

Розмитнення човнів в Україні

Розмитнення човнів в Україні , а також більшої техніки - катерів, яхт, вимагає від власника надання наступних документів:
  • Екологічний сертифікат.
  • Технічний паспорт.
  • Предмет купівлі-продажу.
  • Рахунок-фактура.
  • Експертний висновок про стан транспорту і його характеристиках.
Наша компанія позбавить вас від необхідності самостійно проходити митний контроль водного виду транспорту. Наприклад, вас цікавить розмитнення катера в Україні , але ви перебуваєте в омані стосовно його оформлення. Наші фахівці підкажуть, як уникнути проблем при бесіді з митними службами, надамо підтримку на всіх етапах доставки транспорту в Україні. З нами бажана човен, катер, катамаран, яхта приїде в термін до декількох тижнів під ключ!

Розмитнення парусної яхти в Україні

Мрія ходити на власній яхті під свіжим бризом не покидає вас? Ми як ніхто інший розуміє вас, тому пропонуємо послуги з підбору та розмитненні яхти необхідної фірми. Ми володіємо авторитетної базою дилерів водного транспорту в країнах Європи, США, тому допомагаємо знайти найбільш економічне рішення в рамках бюджету. Працюємо за прозорою схемою з наданням повного звіту замовнику.

Розмитнення катера в Україні : особливості

Власники плавальних засобів, відповідно до законодавства обов'язково надають декларацію на товари, митну декларацію, дозвільні документи під час розмитнення. Вартість процедури розмитнення водного транспорту дорівнює 30% від оціночної вартості плавзасоби. Це правило діє для фізичних осіб. Митні служби відштовхуються від вартості, яка вказана в каталозі НАДА. Юридичні особи повинні додатково заплатити ПДВ у розмірі 18%.
Розмитнення водного транспорту в Україні також включає митні збори і оформлення різних сертифікатів. Брокер компанії COMFINANCE UA володіє кваліфікацією в області пригону водного транспорту. Він надасть підтримку з усіх питань законодавчого характеру. Ми відповідально підходимо до кожного замовлення, тому прагнемо оформити всі митні документи в максимально стислий термін. Мінімальні фінансові витрати і економія часу клієнта - політика нашої фірми.
Супровід нашим експертом дозволить вам отримати заповітний паспорт водного транспорту без неприємного досвіду. Залишилися питання? Надаємо консультацію з питань будь-якого характеру. Телефонуйте нам або приходьте в офіс, де ми обговоримо і врахуємо всі ваші нюанси.
Наші контакти: