Оплата послуг
Компанія "COMFINANCE UA" впроваджує на території України абонементну програму «Сейф». Дана програма орієнтована як для приватних судновласників, так і для компаній, яхт-клубів, баз-стоянок, причалів водного транспорту, і покликана надавати комплекс послуг за мінімальну щомісячну оплату.
Основною функцією програми «Сейф» входить VIP обслуговування і нагляд за судном клієнта. Закріплений менеджер компанії стежить за своєчасним проходженням технічного огляду судна Регістром судноплавства України, проводить реєстраційні дії (реєстрація, виняток, відновлення, продовження) суднових документів, заправкою яхти, катери, човни клієнта, зберіганням суднових документів в спеціально обладнаному сейфі компанії, організовує планове сервісне обслуговування перед навігацією судна, виконує доручення клієнта з пошуку і доставки на судно запчастин, забезпечує страхування судна.
Абонентна програма «Сейф» дійсна на території України, і надається на контрактній основі терміном на 1 рік з можливістю автоматичної пролонгації договору-доручення.
Наші контакти: