Менеджмент яхт. Управління яхтою: Управління Вашої яхтою. Оренда.
Якщо у Вас є яхта, і Ви знаєте, скільки обходиться стоянка і річне обслуговування - ця сторінка буде Вам дуже цікава.

Що ми пропонуємо?

Ми пропонуємо управління і комерційне використання Вашої яхти в Іспанії. Також є варіанти комерційного використання в Україні. Каждана судно прораховується індивідуально.

Що це означає?

Ваша яхта переганяється в Іспанію, ми разом вибираємо оптимальне місце стоянки. З квітня по жовтень - Балеарські острови, з листопада по березень - Канарські острови. Яхта комплектується всіма необхідними засобами безпеки і навігації. Ми оформляємо документи для дозволу на комерційне використання в водах Іспанії. Паралельно з цим, ми розміщуємо її в нашій базі і пропонуємо нашим клієнтам. Ви можете вибрати тип чартеру:   бербоут-чартер  або чартер тільки з одним з наших досвідчених шкіперів.

Вигоди для Вас:

  • Яхта круглий рік знаходиться в регіоні придатному для яхтингу.
  • Яхта більше не вимагає витрат і приносить дохід.
  • Поточний ремонт і обслуговування відбувається за рахунок грошей, зароблених яхтою.
  • Яхта весь час знаходиться в 100% робочому стані (двигун, вітрила, такелаж, безпека).
  • Ви самі як і раніше використовуєте свою яхту скільки хочете по попередньо узгодженим розкладом.
  • Яхта повністю застрахована.

Який тип яхт нам підходить?

За статистикою, 90% чартерів це вітрильні яхти довжиною від 9 до 15 метрів на 3-4 двомісних каюти які не досягли 10 років. Саме такі яхти нам і підходять. Але ми в будь-якому випадку готові розглянути Вашу яхту, навіть якщо вона не потрапляє під ці критерії.
Живіть в ногу з часом, ефективно використовуйте ресурси Вашої яхти. Економічна модель спільного споживання давно і дуже явно показала свою успішність. Приклади перед вами: сервіси Аirbnb, BlaBlaCar і інші допомагають людям з усього світу знижувати витрати пов'язані з володінням і використанням майна.
Зв'яжіться з нами, щоб задати питання і дізнатися більше.
Наші контакти: